UAB "Tiekimo sprendimai" – specializuotų medžiagų tiekimo įmonė, dirbanti su statybinėmis organizacijomis ir valstybinėmis institucijomis, užsiimančiomis specializuotų inžinerinių įrenginių statyba ir eksploatacija.

Įmonės pagrindinė veikla – specialiųjų medžiagų tiekimas civilinės inžinerijos, vandenvalos įrenginių ir sąvartynų statytojams ir operatoriams. Tiekiame specialias medžiagas geležinkelių, kelių tiesimo, tiltų statybos, vandens tiekimo ir valymo įmonėms, lauko vandentiekio ir kanalizacijos tinklus klojančioms įmonėms, sąvartynų įrengimo darbus atliekančioms bendrovėms.

Mūsų brandi komanda puikiai išmano specialios paskirties įrenginių statybos specifiką ir reikalavimus, todėl profesionaliai konsultuojame specialiųjų medžiagų sumontavimo ir eksploatacijos klausimais. Dirbame tik su kruopščiai atrinktais medžiagų tiekėjais ir savo sričių profesionalais, sertifikuotomis medžiagomis ir patikimais verslo partneriais, kurie garantuoja savo produkcijos kokybę.

Šiuo metu įmonė veikia keliuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje.

Norėdami daugiau sužinoti apie UAB "Tiekimo sprendimai" veiklą apsilankykite skyrelyje Produktai arba iš karto su mumis susisiekite nurodytais kontaktais – telefonu arba el. paštu.